Transparentní účet - 626626662/0600


Nákupem v našem obchůdku.

Pomoc s adopcí - dostává se k nám více kočiček divokých, nevhodných do bytu.

Pomohlo by nám pokud znáte jakoukoliv farmu, hospodářství, dům se zahradou, kde by měli místo alespoň pro jednu kastrovanou kočičku/kocourka.

Snažíme se psát co nejvíce relevantních informací k chování jednotlivých svěřenců. Z vlastních zkušeností víme, že časem si každá kočka na nového pána zvykne, jen každá nebude mazel do klína, za to třeba bude lovit myši, přivítá Vás, bude za Vámi i třeba chodit a pozorovat co děláte, ale první dny ji neuvidíte vůbec.

Pokud bychom měli zájemce o kočky z větší dálky, můžeme na místě poskytnout nocleh na 1-2 noci, máme velký - skromně zařízený pokoj pro hosty. Můžete si v klidu vybrat svěřence a posedět s námi. Pomazlit i zbytek zvířat, které tu máme, případně stihnete i výlet po okolí.

Termín je třeba domlouvat dopředu - jezdí nám sem pravidelně lidé na pomoc kolem domu a zvířat.


Pro kočky

Sháníme deky, nevyužité zbytky látek, ze kterých šijeme tašky, kočičí WC, granule, kapsičky, konzervy, přebalovací podložky, dezinfekce, úklidové prostředky, papírové utěrky, gumové rukavice, odpadkové pytle, staré bavlněné látky (ručníky, povlečení,...atd.), psí klece nebo voliéry pro kočky v karanténě.

Dále můžete darovat pro Vás nepotřebné věci do našeho charitativního obchůdku.

Transparentní účet: 

 626626662/0600